Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Wizyta Bouchra Nasr - pielgrzyma ŚDM z Libanu

Bouchra Nasr, która w lipcu 2016 uczestniczyła w Światowych Dniach Młodzieży, a wraz z grupą z Libanu była u nas w ramach Dni w Diecezji, przyleciała na tydzień czasu na nasz ślub ale poza wzięciem udziału w ceremonii ślubnej jak i weselu zależało jej także na powrocie do miejsc, które są dla niej szczególnie ważne, tj. Wadowic, Krakowa, Łagiewnik czy też Góry św. Anny. Bouchra jest oczarowana ceremonią ślubną a na samym weselu bawiła się doskonale i praktycznie nie schodziła z parkietu.

 

Dużą radość naszej przyjaciółce sprawiło także możliwość spotkania się z ludźmi, których tak blisko cały czas ma w sercu, czyli m.in. z Księdzem Proboszczem ( Padre Edward :)) czy też z naszą organistką Martą. Bouchra jest zauroczona naszym krajem i cięgle powtarza, że będzie tu wracać tak często jak tylko to możliwe.
Jak sama mówi - jej marzeniem było powrócić do Kędzierzyna ale także móc jeszcze raz pomodlić się w kościółki Faustynki w Łagiewnikach czy też powędrować ścieżkami Wadowickimi którymi chadzał Jan Paweł II.
Na prośbę naszej Habibi ( tłumaczenie z libańskiego: naszej kochanej) przekazuję w jej imieniu jeszcze raz najszczersze podziękowania za tak ciepłe przyjęcie zarówno teraz jak i rok temu podczas ŚDM. Bouchra zapewnia o modlitwie i przesyła gorące uściski. Oraz oczywiście zaprasza do Libanu.

zdjęcia: Ewa Szyja - Majewska

Komentarze   

+1 #1 bouchra basr 2017-06-17 07:13
great parish. i love you. thank you my special familly for everything. .dziękuję dziękuję bardzo dziękuję
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zesłanie Ducha Świętego
2018.05.20
 

[aktualizacja: 27.01.2018]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"