Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

XVII Dzień Papieski w naszej parafii

W XVII Dzień Papieski, który przypadł tym razem 8 października tradycyjnie odbyła się kwesta na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", która pomaga poprzez stypendia naukowe dzieciom i młodzieży z uboższych terenów i rodzin. Kwestę przeprowadzili wolontariusze szkolnego Koła Caritas oraz ministranci. Po raz pierwszy także ministranci naszej parafii rozprowadzali słynne papieskie kremówki, które cieszyły się taką popularnością wśród naszych parafian, że mimo dużej ilości kremówek skończyły się już po trzeciej Mszy Świętej. Bardzo się cieszymy z tego i na drugi rok postaramy się o więcej. Mamy też nadzieję, że wszystkim smakowały!

 

zdjęcia: Daniel Kubny

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

IV Niedziela Wielkiego Postu - 11.03.2018


Kazanie Pasyjne
z IV Niedzieli Wielkiego Postu
o. Mirosław Prochera
 

[aktualizacja: 27.01.2018]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"