Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Świadectwa wiary małżonków podczas niedzielnych Mszy Świętych

Dnia 15 października 2017 r., na Mszach Świętych ( w naszej parafii ), wspólnie z dwoma małżeństwami, zapraszaliśmy na katechezy skierowane do dorosłych, małżeństw i młodych. Każdy z nas ma jakieś doświadczenie obecności Boga w swoim życiu przez różne wydarzenia. Mamy dzieci, rodziny, obowiązki, pracujemy borykając się z problemami życia codziennego. Odkrywamy przy tym, każdego dnia, że tylko JEZUS CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY może i jest w stanie pokonać każdą naszą niemoc, słabość i jest Panem tego wszystkiego – tylko On zaspokoi każdą naszą potrzebę. Jeśli chcesz, to zaryzykuj i przyjdź! Katechezy odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 18.30.

Serdecznie zapraszają małżeństwa: Sylwester i Magdalena, Włodzimierz i Barbara, Aleksander i Joanna wraz z o. Proboszczem Mieczysławem Hałaszko OMI

 

zdjęcia: Adam Graczyk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

II Niedziela Adwentu
2018.12.09
 

[aktualizacja: 30.09.2018]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"