Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

11 rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego

W liturgii Kościoła kolejna już 29 niedziela zwykła, ale w naszej parafii obchodzimy tzw. Kiermasz czyli Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła parafialnego. To już 11 rocznica od konsekracji przez księdza Biskupa Alfonsa Nossola naszej świątyni. Dzień to szczególny i uroczysty dla każdej parafii.

ZOBACZ FILM DOKUMENTUJĄCY POŚWIĘCENIE NASZEGO KOŚCIOŁA

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

XXIX Niedziela Zwykła
2018.10.21 

[aktualizacja: 30.09.2018]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"