Aktualne komunikaty

MAJ 03

Głos Dzieci Maryi

Diecezjalne duszpasterstwo Dzieci Maryi i Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP serdecznie zapraszają na IX Turniej Sprawności Dzieci Maryi na cześć Niepokalanej, który odbędzie się w sobotę, 6 czerwca 2015 r.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć gazetkę.

MAJ 01

Nabożeństwa majowe

Zapraszam wszystkie Marianki
do udziału w nabożeństwach
ku czci Matki Bożej.


Poniedziałek - piątek o godz. 18:30
Sobota godz. 17:30
Niedziela godz. 16:00

CZE 28

Nasze Marianki na wyjeździe w Brennej Leśnicy Nasza wspólnota Dzieci Maryi miała okazję wypocząć kilka dni w pięknej miejscowości Brenna Leśnica. Pierwszym punktem wyjazdu był Park Niespodzianek, gdzie można było spotkać się z dzikimi zwierzętami twarz w twarz. Mieliśmy tam okazję poznać bliżej wiele dzikich zwierząt, najdłużej zatrzymaliśmy się przed domkiem sów, bo właśnie były pokazy lotów i polowania tych zwierząt. Po parku pełnym niespodzianek dotarliśmy do klasztoru sióstr Maryi Niepokalanej w Brennej Leśnicy, gdzie wspólnie z dziewczynami z Koźla przeżyliśmy piękne, głębokie i radosne dni integracji. W tych dniach zdobywaliśmy pobliskie szczyty gór, słuchaliśmy opowieści siostry misjonarki, uczyliśmy się śpiewu, w centrum każdego dnia była Eucharystia z komentarzem któregoś z księży opiekunów. Zaprasza do naszej wspólnoty Dzieci Maryi - Marianki (marsjankii)
Kliknij tutaj, by przejść do zdjęć.

INFO:

3 MAJA na godzinę 10:00 proszę o służbę przy sztandarze - pozostałe Marianki proszone są o udział we Mszy Świętej w swoich strojach (w pierwszych ławkach, abyście były widoczne)

26 MAJA w Nabożeństwie uczestniczymy wszystkie - Majówka prowadzona przez Dzieci Maryi Tegoż dnia również bierzemy udział we Mszy św. o godz. 18:00

ROCZNICE ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH KSIĄDZ PROBOSZCZ EDWARD BOGACZEWICZ - 6 MAJ
* KSIĄDZ MARCIN PILCH - 18 MAJ
* KSIĄDZ TADEUSZ KOMOREK - 26 MAJ (!!!)