Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Druga akcja poboru krwi w Niedzielę Miłosierdzia

W niedzielę Miłosierdzia Bożego miała miejsce w naszej parafii druga akcja poboru krwi organizowana przez nasz parafialny klub HDK we współpracy z RCKiK w Opolu. Na dzisiejszą akcję odpowiedziało 15 osób, w tym udało się oddać 4,5 litra krwi. Wszystkim, którzy odważyli się oddać krew wielkie Bóg zapłać. Bez tego cennego daru nie byłoby możliwe przeprowadzenie większości operacji, czy zabiegów chirurgicznych, które do swojego przebiegu potrzebują naszej cennej krwi.

zdjęcia: Mateusz Dżaluk

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat