Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pierwsza rocznica święceń kapłańskich ks. Michała

W naszej parafi, w dniu 22 maja 2022 r., o godz. 15:00 odbyła się uroczysta Msza Święta sprawowana przez księdza Michała Banasia oraz jego kolegów kursowych. Na początku Mszy Świętej ks. Łukasz w imieniu księży naszej parafii przywitał wszystkich solenizantów, którzy razem z ks. Michałem obchodzą dzisiaj swoją pierwszą rocznicę święceń kapłańskich. Jeden z kolegów kursowych, ks. Dominik, wygłosił kazanie, a wszyscy pod koniec Mszy Świętej otrzymali życzenia od Rady i od całej wspólnoty parafialnej. Poniżej możemy wsłuchać się we fragmenty z tej uroczystej Mszy Świętej.

 

zdjęcia: Daniel Kubny

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat