Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Msza Święta w podziękowaniu za lata posługi w naszej parafii ks. Łukasza

W XXI niedzielę zwykłą podczas uroczystej sumy mogliśmy uczestniczyć we Mszy Świętej, która była dziękczynieniem za cztery lata posługi ks. Łukasza Klęczara w naszej parafii.  Przez ten czas z wzajemnością zżył się ze swoimi parafianami, co było widać podczas składania życzeń w oficjalnej części na zakończenie Mszy Świętej oraz po niej w przedsionku plebani. Poniżej można wsłuchać się w ostatnie kazanie ks. Łukasza jako wikarego naszej parafii, słowo ks. proboszcza skierowane do ks. Łukasza oraz życzenia delegacji grup parafialnych.

Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem, dodaje siły i błogosławi w dalszej pracy, Życzymy, aby Twoi przyszli parafianie tak jak my, również obdarzyli Cię zaufaniem. My zaś - zapewniamy o pamięci w modlitwie oraz nieprzemijającej wdzięczności za to co robiłeś i kim byłeś dla lokalnej społeczności. 

zdjęcia: Daniel Kubny

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat