Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

3. rocznica święceń kapłańskich ks. Tadeusza Komorka

We wtorek, 26 maja, ks. Tadeusz Komorek obchodził trzecią rocznicę święceń kapłańskich. Ksiądz jubilat przewodniczył mszy św. w swojej intencji, a koncelebrowali ks. proboszcz Edward Bogaczewicz, ks. Tadeusz Komorek. Modliliśmy się także w intencji matek z okazji przypadającego w tym dniu ich święta.

Kilka słów na temat ważności i znaczeniu rodziny, a szczególnie matek, w kształtowaniu powołań kapłańskich, wygłosił ks. proboszcz, który podziękował również rodzicom i rodzinie ks. Tadeusza za ich wkład w realizację Jego kapłańskiego powołania. 

 

Gratulacje rocznicowe, podziękowania za pracę w naszej parafii i życzenia złożyli przedstawiciele Rady Duszpasterskiej i wspólnot parafialnych, ministranci, Dzieci Maryi, delegacja pedagogów i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 19 oraz koncelebrujący księża, od których w prezencie otrzymał gaśnicę, gdyż jest nie tylko kapłanem, ale i członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Gamowie. Po zakończeniu mszy św. uczestniczyliśmy w nabożeństwie majowym.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił zespół "Ben Sej", którego opiekunem jest ks. Tadeusz.

 

Z całego serca życzymy ks. Tadeuszowi radosnego kapłaństwa, opieki Matki Kościoła, potrzebnych darów i mocy Ducha Świętego na dalsze lata kapłańskiego posługiwania.

 
 
 
 
   
   
 
   
   
 
   
 
 

zdjęcia: Tadeusz Kucharski

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat