Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Parafialne kolędowanie

W dzisiejsze popołudnie i wieczór na placu kościelnym zagościliśmy trzech króli, którzy oddali pokłon Dziecięciu, a wszystko to przy śpiewach kolęd w wykonaniu naszej scholi parafialnej, scholi młodzieżowej "Marcam", chórowi parafialnemu "Sursum Corda" oraz zaprzyjaźnionych gości - Michała Kacperczyka z zespołu Dox, a także Orkiestry. Dzięki pięknej pogodzie wielu wiernych i gości odpowiedziało na zaproszenie parafialnego kolędowania co bardzo cieszy. Jeszcze bardziej cieszy to, że te osoby bardzo chętnie śpiewały wspólnie kolędy, które przybliżają nam ten radosny czas Narodzenia Pańskiego.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy na różny sposób przyczynili się do powstania tego spotkania, począwszy od organizatorów przez osoby, które piekły przepyszne ciasta, a także osobom, które poświęciły swój czas na przygotowanie namiotów, sceny i całej infrastruktury, która pomogła lepiej przeżyć te chwile. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać za przybycie i wspólne kolędowanie.

Do naszej betlejemskiej szopki również dotarli trzej królowie, którzy przynieśli Dzieciątku mirrę, kadzidło i złoto.

zdjęcia: Daniel Kubny
Mateusz Dżaluk
ks. Michał

ZESŁANIE DUCHA ŚWIETEGO
19.05.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat