Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Nasz chór "Sursum Corda" z koncertem w Opolu

W niedzielne popołudnie, 21 maja 2023 roku, w przepięknym kościele p.w. świętych Apostołów Piotra i Pawła, zagościł nasz parafialny chór "Sursum Corda". W cudownej akustyce, świątyni skąpanej światłem zabrzmiały pieśni Maryjne połączone z modlitwą ku Jej czci. Jestesmy wdzięczni księdzu proboszczowi, Rudolfowi Świercowi oraz księdzu Piotrowi Kłonowskiemu (odbywał w naszej parafii praktykę diakońską) za zaproszenie, gościnę i życzliwość.

Poniżej możemy wsłuchać się w dwa przykładowe utwory, które zostały wykonany przez nasz chór w Opolu.

01. Tobie wznawiamy

02. Maryjo prześliczna Pani

 

zdjęcia: Marta Otrząsek

X NIEDZIELA ZWYKŁA
09.06.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat