Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Parafialny festyn z okazji perłowego jubileuszu

Nasze świętowanie perłowego jubileuszu erygowania parafii to nie tylko modlitwa, ale również zabawa, która dzięki wielu ludziom nabrała kształt festynu. Podczas trwania festynu prowadzący ks. Radek zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy, której wachlarz pozwalał zabawić się w każdym wieku. Były konkursy dla dzieci ale również konkurs na bazie familiady dla dorosłych. Można było również coś zjeść na ciepło dzięki kącikowi gastronomicznemu oraz wylicytować piłkę naszych siatkarzy ZAKSY. Wisienką na torcie był konkurs gdzie nagrodą główną był puchar ks. Proboszcza. Nie zabrakło także zabawy przy muzyce zespołu DOX oraz przy muzyce puszczanej przez DJ'a.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie świętowali ten jubileusz z nami. Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego festynu oraz tym, którzy odpowiedzieli na prośbę pomocy przy rozkładaniu namiotów i noszenia ławek, a potem do złożenia tego wszystkiego na swoje miejsce.

zdjęcia: Daniel Kubny
ks. Michał

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat