Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

"Budujemy Kościół Boży"

"Budujemy Kościół Boży" - tak zatytuowana jest książka w wersji elektronicznej, która przybliża nam historię naszej parafii i została stworzona z okazji 30-lecia erygowania naszej parafii. Ksiądz Proboszcz w słowie wstępnym napisał: "Każdy jubileusz w jakiś sposób przybliża nam gamę bogactwa przeżytych wydarzeń, uśmiech osób, które tworzyły i tworzą Wspólnotę Parafialną. Wspominając, przybliżamy sobie postacie biskupów którzy nas odwiedzili, księży wikariuszy którzy tutaj pracowali, wspominamy wiernych i dobrodziejów zaangażowanych w budowę kościoła i w życie parafii. Wracamy myślami do wielkich wydarzeń: misji parafialnych, Nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej, Roku Jubileuszowego 2000, poświęcenia kościoła i konsekracji ołtarza, do Światowych Dni Młodzieży."

Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia tej lektury, która może właśnie przenieść nas w świat historii, z którą łączy nas wielka więź sentymentalna i odpowiedzialności.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ "BUDUJEMY KOŚCIÓŁ BOŻY"

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat