Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Każda ziemia może być święta - roraty 2023

[aktualizacja: 12.12.2023]

Na dzisiejszych wieczornych roratach zagościli u nas harcerze, którzy jak co roku przynoszą nam światełko betlejemskie. Natomiast 6 grudnia odwiedził nas święty Mikołaj. Te dwa momenty zostały również uwiecznione na zdjęciach.

Adwent to niezwykły czas w ciągu całego roku. Możemy wtedo niecco się wyciszyć i uspokoić, by przygotować się do przeżywania wyjątkowych świąt dla każdej rodziny. Wielu ludziom pomaga w tym uczestnictwo w nabożeństwach roratnich, które w naszej parafii odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 6:30 i 18:00 oraz w piątek o godzinie 16:30, na które zapraszamy całe rodziny, a szczególnie tych najmłodszych, którzy mając swój lampion kroczą wraz z całą procesją do ołtarza. W trakcie trwania rorat będziemy wspólnie budowali szopkę, tak jak 800 lat temu zrobił to św. Franciszek z Asyżu w miejscowości Greccio. Oby i nas przy tej budowie nie zabrakło.

zdjęcia: Daniel Kubny
harcerze

XV NIEDZIELA ZWYKŁA
14.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat