Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - święto grona Dzieci Maryi

"O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy".

Świętowanie Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP jest związane z Dziećmi Maryi oraz cudownym medalikiem. 8 grudnia w piątek Marianki z naszej parafii w czasie Mszy Świętej odnowiły swoje przyrzeczenia oraz przyjęły do swojej wspólnoty osiem nowych kandydatek. Z medalikiem Matki Bożej na sercu chcą nieść swoim rówieśnikom radość, nadzieję i wiarę - świadczyć o dobroci i łaskawości Bożej. Tego dnia szczególnie jesteśmy wdzięczni Bogu za ochotne serca dzieci i wsparcie ich rodziców w formacji mariańskiej w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym we wspólne dzieło i pomoc na większą chwałę Boga. Msza Święta, a po niej spotkanie w atmosferze radości, było wyrazem naszego wspólnego świętowania i obdarowania siebie dobrem. Poniżej możemy wsłuchać się we fragmenty Mszy Świętej.

 

zdjęcia: Daniel Kubny

XV NIEDZIELA ZWYKŁA
14.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat