Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

"Mini-festyn" Grona Dzieci Maryi

W niedzielę 21 kwietnia Dzieci Maryi z naszej parafii zorganizowały minifestyn, na którym nie brakowało dobrego humoru, uśmiechu oraz czegoś dla duszy i ciała. Uczestnicy wydarzenia mogli skosztować wypieków naszych Marianek i ich rodziców, napić się ciepłej kawy lub herbaty i nieco ogrzać się w tak chłodnym dniu. Spotkaniu towarzyszył także kiermasz książki. Od najmłodszych do najstarszych - każdy mógł znaleźć coś dla siebie i zapewnić sobie dobry czas na chłodne wieczory tegorocznego kwietnia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z uśmiechem na twarzy i ochotnym sercem przyjęli zaproszenie Dzieci Maryi. Dziękujemy za każde wsparcie, które umożliwi Mariankom wyjazd wakacyjno - formacyjny. Co jeszcze czeka nas w najbliższym czasie z udziałem Marianek? Zobaczymy i dajmy się zaskoczyć ?

zdjęcia: Daniel Kubny

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
26.05.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat