Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Aktywny weekend naszych Marianek

W sobotę 25 maja, Marianki z naszej parafii uczestniczyły w II Turnieju Sportowym Dzieci Maryi w Leśnicy, w którym brało udział ponad 400 Marianek z 39 parafii diecezji opolskiej. Wspólne spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą. Wśród konkurencji sportowych znalazły się m.in. przeciąganie liny, rzut ringiem, bieg na orientację, skok w dal i rozgrywka meczu w ringo. Amelia i Marta wywalczyły 4 miejsce w teście Maryjnym, a Nina i Antonina 1 miejsce w biegu na orientację. Dzień był pełen wrażeń, zdrowej rywalizacji, a także wspólnej zabawy.

W niedzielę 26 maja, w dniu który jest poświęcony szczególnie matkom, również nasze Marianki wraz z ks. Pawłem poprowadziły nabożeństwo popołudniowe. Ich służba przy sztandarze i czytane rozważania to również świadectwo ich wiary, dzięki któremu są niejednokrotnie drogowskazem dla innych młodych często zagubionych w nowoczesnym świecie. Dobrze, że jesteście!

zdjęcia: Animatorzy Grona Dzieci Maryi
Daniel Kubny

X NIEDZIELA ZWYKŁA
09.06.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat