Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

"Spotkanie popielgrzymkowe" pielgrzymki na Jasną Górę

Pomimo, że od pieszej pielgrzymki do Częstochowy nie minęło zbyt dużo czasu, nasza grupa zebrała się na spotkaniu "popielgrzymkowym" w sobotę 19 września. Rozpoczęliśmy te wspólne spotkanie modlitwą w kościele na Piastach, gdzie przy adoracji Najświętszego Sakramentu śpiewaliśmy pieśni znane nam z drogi pielgrzymkowej. Modliliśmy się dziękując za minioną pielgrzymkę, za wszystkich, którzy nas podczas niej wspierali i zawierzając tę, która będzie w 2016 roku. Na koniec adoracji odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski.

 

Po modlitwie spotkaliśmy się w salce parafialnej, w której został przygotowany poczęstunek, ale i również zostało przyniesione przez pielgrzymów ciasto oraz tort symbolizujący znaczek grupy 2 żółtej. Mieliśmy okazję do rozmów, śpiewania pieśni pielgrzymkowych i dzielenia się radością.

Zapraszamy również wszystkich  do obejrzenia zdjęć obrazujących przebieg tegorocznej pielgrzymki, które uwiecznił p. Dariusz Zawadka, które znajdują się w poniższym linku.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ZDJĘCIA Z DROGI PIELGRZYMKOWEJ ( fot. DARIUSZ ZAWADKA )

 

zdjęcia: Daniel Kubny

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat