Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Koniec roku szkolnego

Kończący się rok szkolny przypomina nam, że wielkimi krokami zbliża się czas wakacji, dlatego na dzisiejszą Mszę Świętą o godz. 8:00 zostały zaproszone wszystkie dzieci, ich rodzice, nauczyciele, którzy przez cały rok szkolny byli zaangażowani w świat edukacji. Życzymy wszystkim dzieciom, aby nadchodzący czas wakacji był okresem bezpiecznego wypoczynku, spotkań z bliskimi oraz odkrywania obecności Boga w codziennych wydarzeniach. Niech letnie miesiące przyniosą pokój serca, radość i siłę do podejmowania nowych wyzwań po powrocie do parafialnej rzeczywistości. Do zobaczenia po wakacjach – pełni energii, nowych pomysłów i gotowości do dalszego wspólnego działania, a poniżej można wsłuchać się w słowa wypowiedziane podczas Mszy Świętej przez ks. Proboszcza.

 

zdjęcia: Mirela

XII NIEDZIELA ZWYKŁA
21.06.2026


ogloszenia intencje



2026 inicjatywy dla mlodych


 [aktualizacja: 9.02.2026]
Na pierwsze półrocze 2026


2024 kamilek

Wieści watykańskie