Koniec roku szkolnego
Kończący się rok szkolny przypomina nam, że wielkimi krokami zbliża się czas wakacji, dlatego na dzisiejszą Mszę Świętą o godz. 8:00 zostały zaproszone wszystkie dzieci, ich rodzice, nauczyciele, którzy przez cały rok szkolny byli zaangażowani w świat edukacji. Życzymy wszystkim dzieciom, aby nadchodzący czas wakacji był okresem bezpiecznego wypoczynku, spotkań z bliskimi oraz odkrywania obecności Boga w codziennych wydarzeniach. Niech letnie miesiące przyniosą pokój serca, radość i siłę do podejmowania nowych wyzwań po powrocie do parafialnej rzeczywistości. Do zobaczenia po wakacjach – pełni energii, nowych pomysłów i gotowości do dalszego wspólnego działania, a poniżej można wsłuchać się w słowa wypowiedziane podczas Mszy Świętej przez ks. Proboszcza.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
zdjęcia: Mirela

















WESPRZYJ RODZINY 

