Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Dni w Diecezji w naszej parafii

object1768090129Już dzisiaj 20 lipca w naszej parafii rozpoczną się Dni w Diecezjach w godzinach popołudniowych. W gościnę przyjedzie do nas grupa 48 pielgrzymów z Libanu. Pielgrzymi zamieszkają u rodzin, które wcześniej zadeklarowały chęć przyjęcia gości. Natomiast w ciągu dnia, aż po późne wieczory, grupa z Libanu będzie spędzać czas razem z naszą młodzieżą.

Szczegółowy plan Dni w Diecezjach w naszej parafii - TUTAJ

Wszystkich parafian zachęcamy do uczestnictwa we Mszach św., jak i w innych spotkaniach. Ponadto serdecznie zapraszamy parafian do uczestnictwa w uroczystej Mszy św. w niedzielę 24 lipca o 10.00 podczas której odbędzie się ślub w obrządku maronickim.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat