Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Msza dziękczynna za posługę ks. Tadeusza w naszej parafii

Dzisiaj, tj. 24.08.2016 w środę, ksiądz Tadeusz przechodzi do Głogówka, do dalszej posługi kapłańskiej. Dziękujemy księdzu Tadeuszowi za 4 lata pracy wśród nas,dziękujemy za zaangażowanie się w wiele spraw, zwłaszcza w grupy młodzieżowe, rodzinne, za przygotowania młodzieży do Bierzmowania, za Światowe Dni Młodzieży, za pielgrzymowanie. Życzymy księdzu Tadeuszowi dalszej, tak pięknej i radosnej posługi, i oby w Głogówku spotkał wielu życzliwych ludzi i radosne grupy rodzin i młodzieży.

W niedzielę o godz. 11:30 odprawiona została Msza św. dziękczynna, na której, na zakończenie, poszczególne grupy parafialne składały księdzu Tadeuszowi życzenia.

Poniżej znajduje się również kazanie wygłoszone przez ks. Tadeusza podczas ostatniej niedzieli jako wikariusz naszej parafii.

 

zdjęcia: Daniel Kubny

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat