Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Witamy ks. Michała w naszej parafii

Witamy dzisiaj w naszej Wspólnocie nowego wikariusza - księdza Michała Kowalskiego. Jest neoprezbiterem Diecezji Opolskiej. Pochodzi z Prudnika, z parafii świętego Michała Archanioła. Cieszymy się, że po raz kolejny Biskup kieruje do naszej parafii neoprezbitera i życzymy księdzu Michałowi, aby wśród nas dobrze mu się pracowało i aby wśród nas czuł się jak w rodzinie! Ksiądz Michał będzie katechizował w Zespole Szkół nr 1.
W niedzielę 11 września po mszach świętych ksiądz Michał będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa.

Zdjęcia: Daniel Kubny

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat