Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Msza Św. dziękczynna za 30 lat parafii oraz ŚDM

W czwartek podczas wieczornej Mszy Św. mogliśmy dziękować Bogu za 30 lat życia naszej wspólnoty parafialnej. Mszy św. przewodniczył ks. Alfons Schubert, który wraz z naszym księdzem proboszczem wspominał trudne początki wspólnoty oraz dziękowali wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Pod koniec Mszy św. złożono również podziękowania wszystkim tym, którzy zaangażowali się na różny sposób w organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. Po Mszy Św. odbył się skromny poczęstunek przy którym wspominano miłe chwile spędzone wraz z młodymi z Libanu. Poniżej znajduje się kilka słów refleksji ks. Proboszcza wygłoszonych podczas Mszy Św.

 

zdjęcia: Sebastian Kubny

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21.04.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat