Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Drogi krzyżowe - 13 marca 2014

W czasie Wielkiego Postu piątkowe nabożeństwa Drogi krzyżowej odprawiane są w godzinach:

7.15 Drogę krzyżową prowadzą seniorzy,
16.30 Droga krzyżowa dla dzieci,
17.15 Droga krzyżowa dla wszystkich,
19.00 Drogę krzyżową prowadzi młodzież.

 


W dniu 13 marca nabożeństwu dla dzieci przewodniczył ks. Marcin Pilch, któremu w procesji do poszczególnych stacji towarzyszyli ministranci i dosyć liczna grupa dzieci.

W tym samym dniu Drodze krzyżowej dla wszystkich przewodniczył ks. proboszcz Edward Bogaczewicz, a rozważanie przy poszczególnych stacjach prowadzili kolejarze z Koła Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich przy naszej parafii.

W procesji do poszczególnych stacji uczestniczył poczet sztandarowy KSKP oraz członkowie Koła, którzy zapalali znicze przy każdej stacji.

Rozważania wieczornej Drogi krzyżowej prowadziła młodzież, której przewodniczył ks. Tadeusz Komorek. Poszczególne stacje wyświetlane były na ekranie. Oprawę muzyczną, pomiędzy rozważaniami przy kolejnych stacjach, zapewnił zespół "Ben Sej" (Dobrze, że jesteś) z naszej parafii.

 

 

Droga krzyżowa dla dzieci

Drogę krzyżową dla starszych prowadzą kolejarze

Drogę krzyżową prowadzi młodzież

XV NIEDZIELA ZWYKŁA
14.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat