Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Droga krzyżowa ulicami naszego miasta

Kolejny już raz duszpasterze i wierni kędzierzyńskich parafii uczestniczyli w Drodze krzyżowej, której trasa wiodła ulicami miasta, z placu przy kościele św. Mikołaja do naszej świątyni. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że w nabożeństwie uczestniczyło kilkaset osób.

Drodze krzyżowej przewodniczył i rozważania poszczególnych stacji prowadził ks. Łukasz Libowski z parafii św. Mikołaja.

 

 

W nabożeństwie uczestniczyli księża proboszczowie: Krzysztof Dziubek z parafii św. Mikołaja, Piotr Adamów z parafii św. Floriana w Azotach i Edward Bogaczewicz z naszej parafii.

Obsługę techniczną zapewniał ks. Marcin Pilch z ministrantami z parafii Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła, a za bezpieczeństwo na trasie odpowiadał o. Bogusław Charla i jego pomocnicy z parafii św. Eugeniusza de Mazenod na Pogorzelcu.

Śpiew prowadziła grupa muzyczna "Nowe Imię" pod przewodnictwem Agaty Zaidel z parafii św. Jadwigi i Zygmunta w Koźlu.

Wyrażamy wdzięczność Policji, która zabezpieczała trasę na skrzyżowaniach i w miejscach niebezpiecznych.

 

zdjęcia: Tadeusz Kucharski

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat